درباره ما

                       

=================================================================

ثبت وکلای شهر ، سامانه آنلاین ارائه خدمات ثبتی و حقوقی

سایت اینترنتی ثبت آنلاین وکلای شهر یکی از سایت های ثبت شرکت ها میباشد که کلیه‌ی خدمات ثبتی اعم از ثبت شرکت آنلاین ، ثبت برند – لوگو آنلاین ، انحلال شرکت آنلاین ، ثبت طرح صنعتی آنلاین و تغییرات شرکت آنلاین را در اسرع وقت انجام می‌دهد و به دلیل آنلاین بودن خدمات هیچگونه محدودیتی در ارائه خدمات در سایر شهرهای ایران ندارد.

شما می‌توانید بدون نیاز به جلسات حضوری با مدیران قرارداد دفاتر ثبتی (که معمولا منجر به افزایش چند برابری مبلغ و عقد قرارداد در مورد آیتم هایی می شود که به آنها نیاز ندارید) ، تمام کارهای ثبت خود را به سامانه ثبت وکلای شهر بسپارید و نتیجه را در مدت زمان معینی دریافت نمایید. از طریق ثبت وکلای شهر در هر زمان و از هر مکان روند پیشرفت کار ثبت محول شده‌ی خود را ببینید و هر گونه ابهام یا سوالی را به صورت چت آنلاین یا ارسال پیام برای کارشناسان سامانه و یا تماس تلفنی با مرکز خدمات مشتریان ثبت وکلای شهر مطرح کنید و در اولین فرصت پاسخ مناسب خود را دریافت نمایید. مهمتر از همه آنکه در استفاده از خدمات آنلاین ثبت وکلای شهر نیازمند هیچگونه اطلاعات حقوقی و تخصصی در مورد کار مد نظر خود نمی باشید و تمام نکات فنی و تخصصی و ظرایف حقوقی در سامانه لحاظ شده است و علاوه بر آن کارشناسان و وکلای ثبت وکلای شهر از آغاز تا پایان کار شما را همراهی خواهند نمود.

خدمات تخصصی ثبت وکلای شهر شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، انحلال شرکت ، ثبت طرح صنعتی ، رتبه بندی شرکتها و تغییرات شرکت در تهران و سایر شهرهای ایران به صورت اینترنتی یا آنلاین می باشد و همچنین امکان مشاوره برای انجام خدمات ثبتی و حقوقی را با تمام کارشناسان با تجربه ثبت وکلای شهر قبل از انجام هرکاری خواهید داشت. دفتر مرکزی ثبت وکلای شهر به دلیل آنلاین بودن خدمات ، دایره مشتریان خود را در سراسر ایران ترسیم کرده است.

=================================================================

فرم تماس با ما

=================================================================

مشهد – خیابان احمد آباد – سه راه راهنمایی  – نبش راهنمایی 2 – ساختمان گل طبقه 5 واحد 18  – موسسه حقوقی وکلای شهر  –   05138431804

گناباد – نبش چهارراه دادگستری – موسسه حقوقی وکلای شهر   05157262001

09153204012

info@vokalashahr.ir

https://t.me/vokalashahr

http://www.moshavere.net/profile/?id=952

=================================================================