قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت

پیش از اینکه عضو سامانه  ثبت وکلای شهر شوید یا از خدمات و ابزار سامانه استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‌نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید.

با قبول این توافق‌نامه کاربری ، شما پذیرفته ‌اید هر زمان که از سایت‌های زیر مجموعه و خدمات سامانه ثبت آنلاین  وکلای شهر ، یا از ابزارهایی که در دسترس کاربران قرار داده شده تا با آن از خدمات ارئه شده بهره‌ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‌نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‌الاجراست.

ماده 1 : فعاليت‌هاي سامانه ثبت آنلاین وکلای شهر تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.

ماده 2 : مسئولیت صحت و کیفیت اطلاعات ورودی داخل سامانه ثبت وکلای شهر به عهده کاربر بوده و سامانه هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده 3 : اطلاعات شخصی کاربران در سامانه ثبت وکلای شهر کاملاً محرمانه است. سامانه ثبت وکلای شهر تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران انجام میدهد.

ماده 4 : جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر تعهد می دهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به امور مشتریان سامانه ثبت وکلای شهر اطلاع دهد.

ماده 5 : کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در سامانه ثبت وکلای شهر وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل صرفا بر عهده‌ی کاربر مربوطه خواهد بود.

ماده 6 : کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی یا نوع تصمیمات مجامع یا نوع شرکت ثبتی را در اسرع وقت در سامانه ثبت وکلای شهر اصلاح نماید. در غیر این‌ صورت سامانه ثبت وکلای شهر هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت. در ضمن هر گونه تغییر در تصمیمات مجامع ،اطلاعات افراد شرکت، تغییر سمتها، تغییر در نوع شرکت مورد تقاضای ثبت بعد از تایید نهایی اطلاعات مشمول هزینه و تعرفه دوباره بوده و کاربر حق هیچگونه اعتراض را در این باره نخواهد داشت.

ماده 7 : سامانه ثبت وکلای شهر در قبال انصراف مشتری ، کنسل کردن تمام یا برخی خدمات انتخاب شده ، تاخیر یا عدم رعایت مواعد قانونی از سوی مشتری یا اداره ثبت شرکت ها و سایر ادارات دولتی طرف اجرای کار ، مسئولیتی را بر عهده نخواهد داشت و وجه پرداختی در این شرایط مسترد نمی گردد.

ماده 8 : عضویت در سامانه ثبت وکلای شهر به منزله عضویت در خبرنامه ثبت وکلای شهر بوده و سامانه می تواند از ایمیل و تلفن ثبت نام کنندگان برای ارسال خبرنامه های خود استفاده کند.

ماده 9 : سامانه ثبت وکلای شهر صرفا بر اساس اطلاعات وارد شده و در خواست کاربر اقدام به تولید صورتجلسات درخواستی بر اساس قوانین موضوعه می نماید و هیچگونه مسولیتی در قبال ذیحق نبودن یا عدم صحت اطلاعات ورودی توسط کاربر ندارد .

ماده 10 : هرگونه سوء استفاده از سامانه ثبت وکلای شهر ، سایت اینترنتی ، مکاتبه از طرف سامانه ثبت وکلای شهر و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

ماده 11 : سامانه ثبت وکلای شهر اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه ‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌ صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

ماده 12 : سامانه ثبت وکلای شهر این حق را برای خود محفوظ می دارد که که در هر زمان بدون نیاز به اخطار یا اعلام قبلی همکاری خود را بدون ارائه دلیل با کاربر ختم کند.  حساب کاربرانی که قوانین سایت را نقض کنند، برای سایت یا برای کاربران دیگر مشکل بوجود آورند، حقوق مالکیت معنوی را رعایت نکنند، ، مرتکب موارد جعل اسناد و مدارک شوند، موارد مغایر با قوانین کشور را انجام دهند و یا موارد مشابه دیگری را مرتکب شوند بدون اخطار بسته خواهد شد. درصورت ختم همکاری به علت نقض قوانین سایت، حساب کاربری شما بسته شده و هیچ پرداخت و اعتباری را دریافت نخواهید کرد. درصورت وجود بدهی، علاوه بر اینکه می‌بایست بدهی خود را با سامانه ثبت وکلای شهر تسویه کنید، می‌بایست هزینه زیان وارد شده و هزینه‌ های حقوقی وارده را نیز پرداخت کنید و شما موافقت می کنید که سامانه ثبت وکلای شهر مجاز است هزینه ایجاد شده را از حساب کاربری شما برداشت کند. کاربرانی که حساب کاربری آنها به علت دیگری غیر از نقض قوانین سایت و یا موارد فوق الذکر بسته شده باشد، می‌توانند تمام اعتبار و پرداخت‌های خود را دریافت کنند. درصورت فسخ حساب کاربری، شما هیچ ادعایی علیه سامانه ثبت وکلای شهر در رابطه با تعلیق یا فسخ عضویت نخواهید داشت. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید مدیران سامانه، اکانت‌های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‌ها، خدمات و ابزارهای سامانه ثبت وکلای شهر را نزد خود محفوظ نگه می‌داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

ماده 13 : برخی از خدمات سامانه ثبت وکلای شهر رایگان و برخی با پرداخت هزینه برای دوره زمانی مشخص و برخی به صورت یک بار پرداخت می باشد، کاربران جهت بهره مندی از هر قسمت از خدمات ملزم به پرداخت هزینه تعیین شده برای آن خدمت می باشند.

ماده 14 : در صورتی که نادرست بودن اطلاعات مندرج درسامانه توسط کاربر برایمان محرز شود، حساب کاربری وی معلق شده و موضوع جهت بررسی به شورای مربوط درسامانه ارجاع داده خواهد شد.

ماده 15 : در صورتی که کاربری نسبت به کاربر دیگر هر نوع شکایت و ادعایی دارد، میتواند از طریق فرم تماس با ما مراتب را به اطلاع واحد امور مشتریان برساند تا نسبت به موضوع رسیدگی شود. بدیهی است سامانه ثبت وکلای شهر نسبت به موارد تخلف کاربران که از آن بی اطلاع باشد مسئولیتی ندارد.

ماده 16 : مشتری بدینوسیله متعهد میشود کلیه پرداختها از کارت بانکی شخصی خود یا کارتی که قانونا حق برداشت از آن را دارد صورت پذیرد کلیه عواقب قانونی عدم رعایت این موضوع متوجه مشتری بوده و ثبت وکلای شهر در این باره هیچ گونه مسوولیتی ندارد.

ماده 17 : چنانچه نماینده یا وکیل شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به انجام امور مربوطه در سامانه ثبت وکلای شهر اقدام نموده باشد در صورت عزل وکیل یا نماینده باید مراتب کتبا به ثبت وکلای شهر اعلام گردد ، در غیر اینصورت ثبت وکلای شهر هیچگونه مسوولیتی در این رابطه نخواهد داشت.

ماده 18 : چنانچه در روند سفارش مشتری تا حصول به نتیجه مربوطه ، به علت تخطی مشتری از این تفاهم نامه یا در نتیجه قصور یا تقصیر وی خسارتی به او یا شخص ثالث وارد گردد ، ثبت وکلای شهر در این رابطه هیچ مسوولیتی نداشته ومشتری مسوول جبرات کلیه خسارات وارده است.

ماده 19 : چنانچه در روند سفارش مشتری تا حصول به نتیجه مربوطه ، به علت تغییر قوانین مربوطه و یا روند اداری اختلالی ایجاد گردد شروع روند جدید مستلزم پرداخت هزینه جدید میباشد.

ماده 20 : دامنه  vokalashahr.ir   ipsabt .com  ,     نام ”  ثبت وکلای شهر”، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به ثبت وکلای شهر بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‏ ها، فرم‏ها، درخواست‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری سامانه ثبت وکلای شهر بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سامانه ثبت وکلای شهر و مندرجات آن منحصرا متعلق به ثبت وکلای شهر خواهد بود.